وزیر ورزش در تماس تلفنی با کی روش:

بازی خوب تیم ایران، موجب افزایش غرور ملی می شود

تهران- ایرنا- «مسعود سلطانی فر» وزیر ورزش و جوانان، خطاب به «کارلوس کی روش» سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، با بیان اینکه بازی خوب تیم ملی فوتبال ایران موجب افزایش انسجام و افزایش غرور ملی می شود، گفت: میلیاردها نفر در سراسر جهان بازی تیم ملی ایران را تماشا می کنند.

به گزارش ایرنا از وزارت ورزش و جوانان، سلطانی فر روز سه شنبه طی گفت وگوی تلفنی با سرمربی تیم ملی ایران از او خواست تمام تلاش خود را برای پیروزی و شادمان کردن مردم به کار گیرد.
وزیر ورزش و جوانان گفت: میلیاردها نفر در سراسر جهان بازی تیم ملی ایران را به عنوان نمادهای ارزشمند کشوری با عظمت، با فرهنگ و دارای تاریخ کهن و پرافتخار تماشا می کنند و بازی خوب شما باعث انسجام و افزایش غرور ملی خواهد شد و نام پرآوازه ایران را پرافتخارتر می کند.
سلطانی فر با تقدیر از زحمات سرمربی و کادر فنی تیم ملی ایران، گفت: تیم ملی فوتبال تنها یک تیم 23 نفره نیست، بلکه قلب 80 میلیون ایرانی همراه تیم ملی در جام جهانی است. ‏مردم سربلند ایران همواره دعاگوی جوانان ارزشمند و ورزشکار ایران هستند و از شما می خواهند که از همه توانمندی ها و تجربیات خود برای موفقیت تیم ملی فوتبال ایران استفاده کنید.
وزیر ورزش و جوانان گفت: صعود مقتدرانه و زود هنگام تیم ملی فوتبال ایران و قرار گرفتن در جمع 32 تیم برتر فوتبال جهان، افتخار بزرگی برای ورزش کشور است و انشاالله با بازی های مقتدرانه تیم شما در جام جهانی تکمیل خواهد شد.
وی تقارن اولین بازی ایران با عید فطر را به سرمربی تیم ملی یاد آور شد و گفت: این موضوع را به فال نیک می گیریم و امیدوارم در این عید بزرگ، شما عیدی مناسبی به ملت ایران بدهید.
در این تماس تلفنی کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران نیز گزارشی از آخرین وضعیت تیم ملی، بازیکنان و اردوهای تدارکاتی بشیکتاش ترکیه و کمپ لوکوموتیو مسکو به وزیر ورزش و جوانان ارائه کرد.
ورزشی **9118**1368

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال